Czwarte spotkanie rundy wiosennej,

Skład pierwszy: Karol Gręda, Kuba Pietrzela, Maciej Lewicki, Klaudia Tucholska, Adam Garstka, Oskra Kolanica, Wiktor.

Skład drugi: Michał Kałęcki, Dawid Borkowski, Eryk Miszczak, Andrzej Romsicki, Aleksander Gwardecki, Kacper Kapczyński, Maciek Lewicki.

Kwarta I

Rozpoczynam spotkanie, rozpoczyna Oskar podaje piłkę do Wiktora, ten od razu zgrywa do Kuby, Wiktor obiega obrońcę dostaje precyzyjne podanie w tempo od Kuby i wychodzi niemalże sam na sam, strzela i wychodzimy na prowadzenie w 1 minucie meczu. Po twarzach Wilków widać, ze nie spodziewali się tak szybkiego ciosu z naszej strony. Przeciwnicy rozpoczynaj od środka boiska, próba ataku na naszą bramkę ale Adam przecina podanie i teraz to my znowu wyprowadzamy atak. Oskar podciągnął kilka metrów, zakręcił obrońcami próba strzału zablokowana i piłka wychodzi poza boisko. Do wykonania rzutu rożnego podchodzi Oskar. W polu karnym nasi zawodnicy zaczynają ruch, Oskar wrzuca miękko piłkę wprost na nabiegającego Wiktora a on bardzo ładnym strzałem głową kończy akcje zdobywając drugą bramkę! Mamy 2:0. Gospodarze szybko rozpoczęli i błyskawicznie przedzierają się na naszą stronę, oddają strzał na szczęście Maciek na posterunku i broni! Wyprowadzamy kontratak ale Wilki bardzo szybko przechwytują piłkę i coraz śmielej poczynają sobie na naszej połowie! Zakradła się chwila nerwowej nie przemyślanej gry z naszej strony! Ponowna szarża w kierunku naszej bramki, strzała z okolic pola karnego i niestety Maciek kapituluje, przeciwnicy zdobywają kontaktową bramkę 2:1. Teraz to my rozpoczynamy od środka boiska. Zaczyna Wiktor do tyłu do Kuby, Kuba podaje do Oskara, Oskar szybko rozgrywa do niepilnowanego Wiktora, Wiktor znakomicie wypatrzył wbiegającego w pole karne Karola i posyła mu piłkę wprost pod nogi! Karol strzela i zdobywa bramkę to byłą szybka odpowiedź z naszej strony! Na Tablicy 3:1 trener wprowadza drugi skład do gry. Gra się uspokaja i wyrównuje, akcje na zmianę raz Wilki w natarciu raz Traktorki ale bez skutecznie próbują znaleźć jedni i drudzy drogę do bramki przeciwnika. Końcówkę spotkania mamy w lekką przewagą przeciwnika ale wynik do końca pozostaje bez zmian. Pierwsza kwarta kończy się 3:1dla naszego zespołu.

Kwarta II

Nasi zawodnicy rozpoczynają drugą kwartę w pierwszym składzie. Przeciwnicy od samego początku rozpoczeli zmasowany atak na naszą bramkę, sporo pracy mają nasi obrońcy, Adam często jest nękany przez zawodnika z numerem 11, widać że to jeden z lepszych graczy Wilków. Na szczęście jakoś daje rady ale na pewno kosztuje go to sporo zdrowia! Widać, ze nerwowość wkradła się w grę naszego zespołu jakby się coś zacięło po przerwie, przeciwnicy wysokim pressingiem przerywają nam akcje. Maciek dwoi i się troi żeby nie wpuścić bramki, niestety w 18 minucie zawodnik z numerem 7 posyła potężną bombę z za pola karnego, Maciek wyciągnął się jak struna ale niestety nie zdoła wybić piłki. Na tablicy mamy 3:2! Trener widząc c się dzieje na boisku szybko zmienia skład. Rozpoczynamy, gospodarze ponownie ruszyli ostro z atakiem i zamknęli nas na naszej połowie! Pod naszą bramką coraz większe zamieszanie, zawodnik wilków z numer 7 uderza na bramkę i niestety mamy remis. Przeciwnik wyraźnie przejął kontrole nad meczem. Sędzia kończy mecz, miejmy nadzieje, ze nasi zawodnicy odżyją po przerwie.

Kwarta III

Zmiana stron boiska i rozpoczynamy w pierwszym składzie. Traktorki początek bez werwy, cały czas przeciwnicy kontrolują grę. Maciek jaki w poprzedniej kwarcie tak i teraz ma dużo pracy. Całkiem dobrze gra Adam Garstka w obronie i Kuba Pietrzela w środku pola, którzy często przerywają groźne akcje przeciwnika. Adam podaje piłkę do Kuby wyprowadzamy kontrę, Kuba szybciutko przerzucił do Oskar. Oskar próba okiwania przeciwnika ten niestety wybija piłkę. Teraz to Wilki mają groźnie rozwijającą się sytuacje. Zawodnik z numerem 11 ponownie przechodzi naszą formację obronną i posyła mocny strzał w kierunku naszej bramki. Niestety Maciek nie miał za wiele do powiedzenia przy tym strzale! Przeciwnicy prowadza już 3:4. Od środka, rozpoczyna Karol do tyłu do Kuby, Kuba rozgrywa do Oskara. Oskar zobaczył niepilnowanego Karol i posyła mu prostopadła piłkę. Karol wychodzi sam na sam ale obrońca gospodarzy brutalnie fauluje atakiem z tyłu wprost na nogi. Za to powinna być przynajmniej 2min kara. Normalnie zawodnik otrzymał by czerwoną kartkę. Musze tutaj wspomnieć o bardzo nie ładnym zachowaniu trenera drużyny przeciwnej, który w tej sytuacji kłócił się i nie pozwolił zawodnikowi zejść z boiska, zdecydowanie nie popieramy takiego zachowania! Mamy rzut wolny z okolic pola karnego. Piłkę ustawia Kuba, to już chyba stały wykonawca rzutów wolnych w naszej drużynie. Uderza, niestety trochę za bardzo się odchyli i piłka poszybowała ponad bramką. Przeciwnicy cały czas dominują z nielicznymi naszymi próbami przedarcia się pod bramkę rywali. Nasz bramkarz ma dzisiaj bardzo dużo pracy. W 40 min. mamy ponownie zmianę składu, niestety zanim nasi zdążyli dobrze się ustawić wilki przeprowadziły kolejną zabójczą kontrę i zdobyli piątego gola. W grze naszego zespołu już nie widać entuzjazmu do gry. Na szczęście końcówka trzeciej kwarty zakończyła się już bez starty pomimo tego, ze gospodarze mieli jeszcze kilka dogodnych sytuacji.

Kwarta IV

Czwarta kwarta to już można totalna dominacja przeciwnika, zamknęli nas praktycznie na naszej połowie, tylko nieliczni zawodnicy w naszej drużynie mają jeszcze jakąkolwiek chęć podjęcia walki! Taka sytuacja bardzo szybko przynosi efekty i w 49 minucie tracimy 6tego gola. Na nasze nieszczęście przeciwnik w ostatnie minucie meczu wbija nam 7 bramkę i w efekcie przegrywamy mecz 3:7. Tylko dzięki dobrej postawie Maćka nie przegrywamy tego spotkania dużo większą różnicą bramek. Możemy śmiało powiedzieć ze Maciek został w naszej drużynie zawodnikiem meczu.