Drugie zwycięstwo z rzędu

W dni 10.09.2016 nasz zespół rozegrał drugi mecz ligowy na wyjeździe w rundzie jesiennej. Przeciwnikiem Ursus II Warszawa była KS II Victoria Zerzeń Warszawa. Spotkanie od początku było kontrolowane przez naszą drużynę, już od pierwszych sekund mocno atakowaliśmy bramkę gospodarzy tworząc festiwal strzelecki. Wynik otworzył w 3 minucie Oskar Kolanica który 2 minuty później po doskonałej asyście Stanisław Wiater podwyższył wynik na 2:0. Następnie w 12 i 14 minucie spotkanie na listę strzelców wpisał się Michał Lamecki po asyście Jakub Pietrzela. Kolejne 10 min należało do Piotr Krzysik który strzelił w 18 i 23 minucie podwyższając wynik na 6:0. W tym momencie w naszej drużynie wkradł się moment nieuwagi i gospodarze zdołali strzelić bramkę kontaktową. Bardzo szybka odpowiedź z naszej strony zaserwował Michał Lamecki w 30 minucie kompletuje w tym meczu hat-tricka. Nasza drużyna nie odpuszcza i w taki oto sposób Stanisław Wiater wpisuje się na listę strzelców w 34, 38 i 40 minucie meczu i to jest drugi nasz zawodnik w tym meczu z hat-trickiem. Euforie naszych zawodników ostudził Mateusz Muc który trafił po raz drugi w dniu dzisiejszym do naszej siatki. Mimo wszystko gospodarzą dzisiaj szczęście nie dopisywało i tak o to jeden z zawodników drużyn przeciwnej podczas interwencji i próby wybicia piłki trafił do własnej bramki zmieniając tym samym wynik na 11:2. W dalszej części spotkania na listę strzelców w naszej drużynie wpisywali się Aleksander Gwardecki 44, Piotr Krzysik 46 jako trzeci nasz zawodnik skompletował hat-tricka. Nasi zawodnicy byli bezlitośni dla przeciwnika w 49 i 50 minucie meczu dwukrotnie do siatki przeciwnika trafia Kacper Glegoła. Widać było, że przeciwnicy całkowicie już stracili ochotę do gry. Andrzej Romsicki w 52 minucie ustala wynik na 16:2 dla naszej drużyny. Gratulujemy i czekamy na dalsze zwycięstwa!